Jednodnevna putovanja za članove kluba 2018.

28.04.
19.05.
26.05.
13.07.

21.07.
15.08.
06.10.
Bribirske stijene
Kvarnerska rivijera
Mala Iron Pedala
Iron Pedala
19 serpentina
Velika Gospa

Cetingradska osmica

Biciklijade 2018.


15.04.   
Proljetna biciklijada
31.05.    Tijelovska biciklijada
16.06.    Od Korane do Skradske gore
25.06.    Putevima 110 brigade
08.07.    Karlovačke 4 rijeke
2.-5.08.  Županijska biciklijada

Višednevna putovanja za članove kluba 2018.

06. - 08.04.
02. - 09.06.
25. - 26.08.  
08. - 09.09.
22.09. - 01.10.
Breveto Balaton
Lijepa Naša 2

Vršič
Pedale idu na more
UCI Innsbruck 2018.

Obavijesti

REDOVNE KLUPSKE VOŽNJE
Subotom i nedjeljom, s polaskom u 08,00 h iz Haulikove (caffe bar 'Libero').

ROVINJ, 14.-16.09.2018. 
Prijave do ponedjeljka 10.09. na mail tajnika ili mail kluba ili telefonski.

Rovinj

SRK PEDALA-LAGANINI organizira 14.–16.09.2018. godine biciklističko putovanje po Istri:

- Rovinj –

(Rovinj – Bale – Svetvinčenat - Cere – Žminj – Tinjan – Kanfanar - Rovinj)

Rovinj1

- Rovinj -

Rovinj2

- Svetvinčenat -

Rovinj3

- Žminj -

PLAN PUTA:

14.09.2018. petak
- auto (200 km): Karlovac – Rovinj
- polazak iz Karlovca u 17:00h

15.09.2018. subota
- bicikl (85 km): Rovinj – Bale – Savičenta - Cere – Žminj – Tinjan – Kanfanar – Rovinj
- smotra vina od 20h u centru Rovinja, glazbena večer i gastro turizam

16.09.2018. nedjelja
- biciklijada od 10:00h do 13:00h
- ručak
- auto (200 km): Rovinj – Karlovac

Prijevoz:    kombi + prikolica + osobni automobili
Hrana:        razno razne kombinacije
 

- mapa, visinski profil -

Poveznica na mapu

Rovinj4

Pedale idu na more

SRK PEDALA-LAGANINI organizira tradicionalno klupsko dvodnevno biciklističko putovanje

- PEDALE IDU NA MORE -

Selce, 08. - 09. 09. 2018.

Selce

(Pedale prvi put u Selcu, 02.09.2008. godine)

PLAN PUTA (130 km/+2659 m):

08.09.2018. subota:    
Karlovac - Donje Dubrave 30 km (90 min)
07:30 - 09:00 (20 min odmor)
Donje Dubrave - Ogulin 25 km (80 min) 09:20 - 10:50 (20 min odmor)
Ogulin - Jasenak 25 km (120 min) 11:10 - 13:10 (60 min ručak)
Jasenak - Breze 25 km (120 min) 14:10 - 16:10 (20 min odmor)
Breze - Selce 25 km (60 min) 16:30 - 17:30

09.09.2018.nedjelja:

 

Selce - Novi - Breze 25 km (120 min) 08:00 - 10:00 (20 min odmor)
Breze - Jasenak 25 km (60 min) 10:20 - 11:20 (20 min odmor)
Jasenak - Ogulin 25 km (90 min) 11:40 - 13:10 (60 min ručak)
Ogulin - Donje Dubrave 25 km (80 min) 14:10 - 15:30 (20 min odmor)
Donje Dubrave - Karlovac 30 km (100 min) 15:50 - 17:30

- mapa , visinski profil -

- 1. dionica: Karlovac - Ogulin (56km)

Selce1

- 2. dionica: Ogulin - Selce (74 km)

Selce2

SRK PEDALA-LAGANINI organizira dvodnevno biciklističko putovanje u Sloveniju, u Triglavski nacionalni park:

- Vršič (1.611 m) i dolina Soče -

25. – 26. 08. 2018.

 Soca1

- Vršič (1.611 m) –

 Soca2

- dolina Soče kod Bovca –

Plan puta:

25.08.2018. subota

- auto (220 km – polazak u 06,00 h): Karlovac – Novo mesto – Ljubljana – Kranjska Gora
    - bicikl (uspon 10 km): Kranjska Gora (850 m) – Vršič (1.611 m)
    - bicikl: (spust 70 km): Vršič (1.611 m) – Trenta (618 m) – Bovec - Tolmin (400 m)

    - noćenje: kamp 'Vili', Volarje kod Tolmina

26.08.2018. nedjelja

- bicikl (40 km): Tolmin – kanjon Soče – HE Solkan (konoba 'Žogica')
    - auto (230 km): Solkan - Gorizia – Sistiana (kupanje, dvorac Duino)- Trst - Rijeka - Delnice - Karlovac

 

- vođa puta:    Zdenko Grgurić
- prijevoz:    kombi + prikolica
- hrana:        večera zajednička, ostalo u vlastitoj režiji
- kotizacija:    50,00 Eur (kombi, gorivo, vinjeta, noćenje, večera, piće)

 25.08.2018. subota

Kranjska Gora (850 m) – Vršič (1.611 m) - Tolmin

 Soca5

 

uspon Kranjska Gora – Vršič: visinski profil

Soca6

 

26.08.2018. nedjelja: Tolmin – HE Solkan

Vrsic2017

SRK PEDALA-LAGANINI organizira jednodnevno biciklističko putovanje na blagdan Velike Gospe, u utorak 15.08.2018. godine:

- Marija Bistrica -

(Zagreb - Marija Bistrica - Gornja Stubica - Karlovac)

Marija_Bistrica1

- Marija Bistrica -

Marija_Bistrica2

- Majka Božja Bistrička -

Marija_Bistrica3

- Matija Gubec -

PLAN PUTA (biciklom 95 km):

Karlovac - Zagreb, kombi
07:00 - 08:00
Zagreb - Sesvete - Belovar 18 km 08:30 - 09:30 (20 min odmor)
Belovar - Laz - Marija Bistrica
18 km 09:50 - 11:00 (120 min obilazak)
Marija Bistrica - Gornja Stubica                  12 km 13:00 - 13:40 (20 min odmor)
G. Stubica - Jakovlje - D. Bistra 22 km 14:00 - 15:20 (30 min ručak)
D. Bistra - Zagreb 25 km 15:50 - 17:00
Zagreb - Karlovac, kombi
  17:00 - 18:00

Okupljanje: - parkiralište MUP-a kod Konzuma, od 06:30 do 07:00
Voditelj: - Josip Benčić

 

- mapa, visinski profil -

Marija_Bistrica4